YEMEK

Et Sevenleri Bile Vejetaryen Yapacak Bir ''Garip'' Nusr-Et Paylaşımları

Ünlülerin ve sosyetenin tercih ettiği Türkiye'nin en iyi et restoranlarından biri olan Nusr-Et'in sahibi Nusret Gökçe'in ete olan tutkusu insanları rahatsız edecek türden paylaşımları beraberinde getirdi.

Etinizi nasıl alırdınız?


Nusr - Et

Doğuş Grubu’nun patronu Ferit Şahenk’in de ortaklarından olduğu ünlü et restoranı Nusr-et’in bir diğer ortağı Nusret Gökçe popülerliği ve sosyal medyadan yazdığı mesajlarla gündemden düşmüyor. Türkiye'nin en iyi et restoranlarından biri olarak gösterilen mekanı işleten Nusret, mekana gelen ünlülerle fotoğraf çektiriyor, twitter ve instagram gibi sosyal ağlarda sonunu 'dedi' yazarak bitiriyor ve paylaşıyor.

Bunların haricinde Nusret'in sosyal medyadaki paylaşımlarına baktığımızda ete olan tutkusu gözlerden kaçmıyor. Paylaşmış olduğu görsellere Nusret için et, gelirden ve karın doyuran bir besinden fazlası. Nusret için et tutkulu bir sevdaya dönüşmüş durumda. Fakat Nusret'in bazı paylaşımları ve çoğu hareketi sosyal medyada insanların rahatsız olmasına neden oluyor. Genelde görgüsüzlük olarak nitelendirilen paylaşımların yanı sıra sosyal hayatında yaptığı hareketlerle de tepki almaya devam ediyor.

Bonus: Satır Köftesinden Fırın Burger


Önce son zamanlarda trend olan videosuna bakalım

-

Nusret'in ete karşı yoğun duygular hissettiği ortada. Özellikle eti tokatlaması ve ardından artislik hareketlerle tuz atması Kurban bayramında kendisi gibi davranan insanların sosyal medyayı videolarla boğmasıyla devam etti. Nusret'in bu tokat mevzusu öncelerden beri meşhur. Fakat Umut Sarıkaya'nın da dediği gibi samimiyetin cehaleti meşrulaştırdığını Nusret Gökçe örneğinden görebiliyoruz.

Nasıl mı? - - - - - -

Nusret'in puro saran kadını taciz etmesi

Sosyal medyada hız kesmeden ünlülerle çekildiği fotoğrafları sürekli servis eden ve et tokatlamaya devam eden Nusret geçtiğimiz aylarda Survivor yarışması için Acun Ilıcalı davetiyle Dominik Cumhuriyeti'ne gitti. Orada bir puro imalathanesini ziyaret eden restoran sahibi, puro saran bir kadının durduk yere baldırına önce dokunup ardından aynı videolarındaki gibi tokatladı ve 'Sen baldır da seversin dedi' başlıklı video paylaşarak sonuna 'dedi' getirdiği videolarına belki de en çirkin olanını ekledi.

Sosyal medyada şımartılan Nusret anlattığına göre zor şartlar altında bugünlere gelmiş fakat her gece insanların binlerce lira bıraktığı hesaplar onu geldiği yeri unutturmuş gibi. Lakin Dominik'de zor şartlar altında çalışan emekçi bir kadını taciz edip böyle çirkin bir videoda yer etmek unutkanlığının kanıtı denebilir.

Nusret gelen tepkilerden sonra videoyu kaldırdı. Fakat bu maalesef kadınlara karşı ilk çirkin hareketi değil.


Seksist çirkinlikler had safhada...

Nusret'in kadınlara karşı yaklaşımı seksist şakalardan ibaret. Sosyetenin bu tür şakalarla Nusret'in sosyal medyada hem mekanının hem de kendisinin pirim yapmasını izlemesi hatta bu şakaların da malzemesi olmalarına ses çıkarmamaları ayrı bir ironi.

Paylaşımlar ve yazılanlara bakacak olursak... En iyi kestane sen çizersin, Fıstık ezmesi yapalım, sandviç severiz, saksafon sana da çalarım' tarzı sokak ağzı paylaşımlarla kendisini erişilmez herkesin arzuladığı bir seks ikonu olarak gören Nusret kadınları da yemek üzerinden aşağılamaktan geri kalmıyor.

Paylaşımlara göz gezdirecek olursak...


Hiçbir şeyden haberi olmayan kadınlar hakkında istediği şakayı yapabiliyor...


''En muhteşem erkek benim'' sendromu


Fıstık ve kadın hmm...


Saksafon ve sokak arası şakalarımız...


Ultra fahiş fiyatlara satılan yemeklerle gelir durumu düşük olanları aşağılama

-

Öğrenci arkadaşlar bakmasın!

Nusret restoranında 964 liralık hesap fişinin fotoğrafını çekip 'Öğrenci arkadaşlar bakmasın' yazarak paylaşıyor. İşsizliğin ve gelir durumu düşük birçok insanın olduğu ülkemizde elbette bu tür hesapları ödeyip arkasına bakmayan insanlar olabiliyor. Fakat yine zor şartlar altında bugünlere geldiğini söyleyen Nusret'in fahiş fiyatlı fişleriyle kendince öğrencilerle dalga geçmesi acınası ve görgüsüzlük olarak nitelendirilmekten öteye gidemiyor.


Öyle demeyin daha ucuza öğrenci menüsü de yapmış adam!

-

Gelen tepkilere gönlü bol halden anlayan Nusret'imiz kıyamamış ve öğrenci menüsü hazırlamış. Tüm sınıfa portakal suyu ısmarlayabileceğiniz bir parayla hem de.

Ah canım.


Ünlüleri fotoğraf çektirmek için darlıyor

(https://twitter.com/nusr_ett/status/784115973922095104)

Nusret'in sonu 'dedi'lerle biten ve çoğunda ünlülerin olduğu fotoğrafları görmüşsünüzdür. Mekanı sosyetenin gözdesi olduğu için genelde ünlü insanlar et yemek için Nusr-et'i seçiyor. Fakat fotoğraflarda görüldüğü gibi herkes mutlu değil. Nusret'in ucundan tutulunca her yere giden sosyal medya mesajları bazı ünlüleri bıktırmış durumda.

Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu geçtiğimiz aylarda köşesinde, Nusret Gökçe’nin bu mesajlarına maruz kalmamak için restoranına gitmediğini yazıyor.

Semercioğlu milli futbolcumuz Burak Yılmaz'ın da bu darlamaya maruz kaldığı anısını anlatıyor “Çin’in Beijing Guoan kulübüne transfer olan Galatasaraylı futbolcu Burak Yılmaz, gitmeden Nusret’e uğramış...Nusret de her zaman olduğu gibi Burak’la da fotoğraf çektirip Instagram’da altına şunu yazmış: ‘Gitmeden son kez yedirir misin dedi...’ Nusret’in nereye çekersen gidebilecek, meşhur ‘dedi’li paylaşımlarından sonuncusu...Burak, sözlü/yazılı tacizde bulundu diye dava açsa vallahi haklı...” ve ekleyerek “Nusret’e neden gitmiyorum, biliyor musunuz? Sadece gereksiz pahalı olduğu için değil, bu tür paylaşımların kurbanı olmamak için de...” yazısını sonlandırıyor.

Bu tepkilerin ardından Nusret yine paylaşımını silmek zorunda kaldı.


Et yemeyenlere ve hayvanseverlere saygısı yok...

Bu kadar basit ahlak kurallarını umursamadan yok sayan birinin de et yemeyenlere saygı duymaması ya da hayvanseverleri görmezden gelmesi beklenebilir bir hareket sanırım!

Nusret et restoranı sahibi olduğu için yaptığı işi sosyal medyada paylaşmaktan keyif alıyor. Elbette bu hepimizin hakkı. Şaraba yatırılmış bonfilenin pişirildikten sonra servis edilip şık bir tabakta fotoğrafının olması çoğumuzun iştahını kabartıyor. Fakat diğer tarafta bu durumdan rahatsız olan azımsanmayacak bir kesim var. Hadi diyelim et yiyen biriyseniz bile bir canlının bu şekilde dalga konusu olarak öldürülmesi biraz olsun sizi de rahatsız etmiş olmalı.


Godfather temalı kuzu videosu

Kendisini Godfather filminde hisseden ve sürekli bu temayı kullanan Nusret büyük ihtimal kesip müşterilere servis edeceği kuzuyla hit toplamak adına kendince küçük bir sahne çekmişti. Ve gelen tepkiler sonrası bu video da silinmişti. - - - - - -

Nusret etlerle çıplak pozlar veriyor, onları tokatlıyor bazen de yumrukluyor

-


İlahi Nusret sen bu görgüsüzlükle insanı vejetaryen yaparsın!

-

Vejetaryen yazmayı da bilmiyor :(


Şov amaçlı videolar yüzünden hijyen konusunda verdiği tavis de ayrı bir konu

(https://twitter.com/nusr_ett/status/786568674056478720)

Nusret'in fahiş fiyatlara müşterilerine sunduğu et yemeklerini şov amaçlı çıplak elleriyle bir güzel yoğuran Nusret oldukça hijyenik görünüyor.

Herhangi bir sonuç cümlesiyle bitirmeyelim. Karar sizin :)

Okuyucu Yorumları41 yorum
 • 1054 Oy
  Şu adamın yaptıklarını esnaf lokantası yapsa anasından doğduğuna pişman ederler. Adaletsiz Türkiye...
 • 797 Oy
  Sonradan görme insan halleri diyecek birşey yok bir porsiyon ete 200 tl veren sivri zekalılar bunu böyle yaptı
 • 717 Oy
  Tokatladığı nimete muhtaç olur inşallah
 • 598 Oy
  cemaat sayesinde büyüyen yavşakları başımıza baş tacı yapan başta acun ılıcalı olmak üzere herkesin el emeği bu adam. helal olsun kıç kadar dükkandan neler yarattınız.
 • 545 Oy
  PARAYI BULUNCA HER ANLAMDA SIYIRMIŞ
 • 49 Oy
  sonradan görme gavurdan dönme adam gözündeki at gözlüğünü çıkarda bir etrafına bak duyarlı tüm insanlara şunu söylüyorum asla bu mekana gidipte yemek yemeyin evine hiç et girmemiş insankarı düşünün ve gitmeyin
 • 15 Oy
  @hedaye72 Galiba insanların yüzüne bakmaya utanıyor zavallı çocuk...Yaptıkları öyle yenilir yutulur cinsten değil...
 • 49 Oy
  Nusretin hiç bir özelliği yok.Etilerde ve sosyeteye hizmet veriyor olması tek özelliği.Ne kebapçılar ne et ustaları var bilinmeyen.Kazıklığı da cabası.
 • 42 Oy
  "Meydan işte bunlara kaldı" dedi..
 • 38 Oy
  Yaptığı esprilere göre anladığım kadarıyla bu Nusret denilen eleman şu seviye bir İngilizceden anlar: "Mada faka"
 • 26 Oy
  ''Çekemiyorsanız takip etmeyin kardeşim.'' dedi. =)
 • 20 Oy
  Ben her zaman diyorum bu ülkeyi soyguncular sarmış diye ama dinleyen yok ki...
 • 19 Oy
  Bakıyorum da bir çok kıskanç kadın ve erkek yorum yapmış. Yok elini kullanıyormuş, yok hijyenik değilmiş, yok sonradan görmeymiş... Yesinler sizi :) Sanki hepiniz şatolarda özel aşçılardan yemek yiyorsunuz. Cahilliğinizi bari belli etmeyin, dünyanın en iyi aşçıları eldivensiz ve elleriyle çalışırlar...
 • 19 Oy
  bizim ülkede yatırımcı durmaz tabi. önce espirileriyle şımartın adamı zengin yatırımcı oldumu karalayın. sizin gibi medyanın tek başarısı bu zaten. yayınlamayacağını biliyorum editör, hadi sıkıysa bu yorumumu yayınla.
 • 1 Oy
  @yunusbaykal35 editör yayınladığına göre sıkı demekki:D
 • 18 Oy
  etmi yemek istiyonuz gel tavşanlıya herhangi bir güveççiye gir iste erkeç güvecini 25 tlye misler gibi 2 gün acıkmazsın
 • 17 Oy
  Adam birşey yapmıyor ki;açık açık sonradan görmeyim diyor.
 • 15 Oy
  yazik aciyorum boyle insanlara.
 • 13 Oy
  yazan elemanı restorana almamış galiba ne dir bu ezilmişlik ile karalama ....
 • 17 Oy
  @emraherarslanoglu sen galiba nusretin adamısın yazar arkadaşın eline sağlık diyorum bunlar gerçekler bu ülkenin haline bakın en azından insanlarla resmen dalga geçiyor gerçi oraya giden insanlardada kabahat var
 • Hem eleştiri (pardon eleştiri basit kalır karalama daha iyi)yapıyorsunuz hem de dibine kadar reklamını yapıyorsunuz bu haysiyet yoksunu,Pedro Alvares Domingo Deyyusyo Pezos Diablos Hibinos Alehandro Ramirez Yavşakez Rodrigo Piços ..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................noktalı yerlere uygun kelimeleri lütfen yazınız.
 • 0 Oy
  @yasarneyasarneyasamaz1967 ben okurken üşendim sen yazarken nasıl üşenmedin :)
 • 11 Oy
  Neden gömdünüz ki bu kadar adamı kala kala bu mu kaldı görgüsüz başkalarına da çalışma yapın bu şekil, yada zenginlere siz enayisiniz diye başlık atında görelim.
 • 10 Oy
  Bitirmiş kendini :)
 • 9 Oy
  DAVRANIŞ BOZUKLUĞU YAŞAYAN KİBİRLİ NE OLDUM DELİSİ VE ETRAFINDAKİ BEŞ PARA ETMEZ İNSANLARIN SÖZÜM ONA YÜCELTTİĞİ BİR ZAVALLI!
 • 8 Oy
  Gören dersin izafiyet teorisini bulmuş. lan adam ziyafet teorisini bulmuş.Ama bu adamda problem yok, memleketin sanatçısıda,bilim adamıda,Sosyetesi de vb herseyi çakma olunca sonuç bu.
 • 6 Oy
  şaşayı ne kadar seven insan varsa o kadarda aç insan var
 • 6 Oy
  la niye zorunuza giidiyor ben onu anlamadım yorumlara bakarmısn ya :)) bu adam türk değilde bi ingiliz yada amerikalı olmuş olsaydı yalardınız siz hayırdır ya ?
 • 5 Oy
  merhaba kardeşim sen de "taviz" yazmasını bilmiyorsun "tavis" yazmışsın. İkinci bir konu yemek sektöründe olanlar bilir en lüks restoranda bile eller temizse eldivene gerek yoktur. Üçüncüsü lüx mekan senin için 3 liralık tavuk döner satacak hali yok. Ne diyeyim yazık size ya, adamın büyüklüğünü kaldıramıyosunuz.
 • 5 Oy
  arkadaşlar türkiye burası karalama kampanyası yapıyorlar adama pahalı olabilir kimse kimsenin işine fiyat listesine karışamaz. bizim ülkemiz iyi yönde giden birisini karalar şimdi size bi soru bu mekan sizin olsa ve böyle ünlü insanlar gelse 10 tl mi kar elde edersiniz 100 mü? bence 1000 ama tabi siz yinede sevmiyorsanız bişe diyemem. peki sen gittin mi deseniz gitmedim gider misin diye sorsanız. gitmem
 • 5 Oy
  türkiyede gelir adaletsizliği daha da artarsa bu ve bunun gibi tipler amip gibi çoğalırlar
 • 4 Oy
  tipinden belli aşagılamadan yapmak önemli işini bir insanın
 • 4 Oy
  ÇOK ŞÜKÜR BU ADAMIN RESTARUANTINA HİÇ GİTMEDİM.
 • 4 Oy
  şımarmış bu sonradan görme enayi gibi gidipte kazıklanmayın
 • 3 Oy
  görgüsüz,cahil,sonradan görme,özenti,şımarık kıro şey.bunu bir şey sanıp peşinde dolananlara Allah akıl fikir versin.dangalak,nimete saygısızca videolar koyup etleri oradan oraya atıyor.çevresinde de paralı,özenti salaklar ordusu ağızları açık bakıyorlar.eminim onların parasını söğüşleyip arkalarından enayiler diye dalga geçiyordur.
 • 2 Oy
  sayende etten tiksindim
 • 2 Oy
  kafir züppe
 • 1 Oy
  O ZAVALLI HAYVANLAR YAKANA YAPISSIN İNŞALLAH CEHENNEMİN DİBİNDE
 • 0 Oy
  Bu basit bir yaratık olmalı...Çünkü...İnsan diyemiyeceğim....
 • 0 Oy
  işini adam gibi layikiyla yapana bir kere teşekkür ederim.işini adam gibi layıkıyla yapıp hemde işine espiri katana iki kez teşekkür ederim.tam olarak nerde nasıl yaşadığını bilmiyorum.sevdirdin kendini vesselam.bravo nüsret
 • 0 Oy
  adam fenomen. çamur atmayın

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.