YEMEK

Sadece Patates Yiyerek Ayda 10 Kilo Verdi!

Sadece Patates Yiyerek Ayda 10 Kilo Verdi!

Taco Cleanse diyetinden ( Sadece taco yiyerek yapılan diyet) sonra şimdi de "Spud Fit" (Patates Diyeti) ortaya çıktı ve bu diyetin süper etkili olduğu ileri sürülüyor… Konuyu şöyle açıklayalım; 35 yaşındaki Avustralyalı, Andrew Taylor isminde bir baba, 2016 yılının başında, bir ay boyunca sadece patates yemeye karar verdi.Bu süreci Youtube’da paylaştı. 30 gün sonra yaklaşık 10 kilo verdi ve bu diyeti bütün yıl boyunca sürdürmeye kararı aldı.


Taylor diyet yaparken, belki de bu beklenmedik kilo kaybını sağlamış olan, uygulamış olduğu kurallardı. Patateslerini pişirirken hiç yağ kullanmadı ve haşlama, buharda pişirme, fırınlama yöntemleriyle pişirdi. Taylor, her gün tükettiği patateslerden yaklaşık yüzde 99 oranında kalori aldı.

Patatesin İnanılmaz Faydaları İçin Tıklayın!!!


Kızarmış patateslerin yer almadığı bu diyet nasıldı?

Taylor, kahvaltıda yemek için barbekü soslu patates pankek yaptı. Diğer öğünler için, patatesleri sarımsak ve füme deniz tuzuyla fırında pişirdi. Tatlı olarak patateslerin üzerine meyveli şurup ilave etti.

Patates Pankek Tarifi İçin Tıklayın

Bunun yanı sıra patates unu, patates şehriyesi gibi hazır gıdalar kullandı Sonuç olarak; bir yıl boyunca, bütün öğünleri patates yiyerek geçirebilir miyiz? Kim bilir? Belki de işe yarıyor olabilir?

Patates Diyeti İçin Harika Bir Tarif: Patates Tost